تربيت كودك

تربيت كودك

تربيت كودكTel:88-0000-0000

دانلود ۷ بازي برتر كودكانه اندرويد ويژه دختران و پسران كمتر از ۸ سال

در اين پست لينك دانلود 7 بازي اندرويدي كه عبارتند از Llama Spit Spit و Bubadu و PJ Masks: Moonlight Heroes و Road Trip-Endless Driver و بازي هاي لگو و Talking Tom Gold Run و My Talking Angela را براي شما قرار مي دهيم تا با دانلود و نصب آنها از اين بازي ها لذت ببريد.

به شما پيشنهاد مي كنيم با تهيه اين بازي ها براي فرزندتان مهارت آنها را در سطوح مختلف بالا ببريد و اجازه دهيد تا تجربه خوبي از اين بازي ها كسب نمايند.

1- بازي Llama Spit Spit:

اين بازي  داراي محيط هاي مختلفي كه همه از روي سريال معروف GAME SHAKERS الگوبرداري شده اند كه بايد با تف كردن دشمنان قوي تر از خودتان را شكست دهيد.

2- بازي Bubadu:

اين بازي يكي از بازي هاي محبوب دخترانه است كه در آن بچه ها مي توانند از يك بچه گربه بامزه و دوست‌داشتني به نام بوبو ، آن طور كه دلشان مي خواهد نگهداري كنند.

3- بازي PJ Masks: Moonlight Heroes

PJ-Masks-Moonlight-Heroes-0

جهت آشنايي با ساير بازي ها و دانلود آنها بر  روي لينك زير كليك كنيد:

دانلود 7 بازي برتر كودكانه اندرويد ويژه دختران و پسران كمتر از 8 سال

ادامهـ مطلبـ
| ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۰:۴۸ | ياشار
،

۵ تا از بهترين مراكز تئاتر درماني در تهران كدامند؟ بهمراه آدرس

خيلي ها براي درمان معضلات و مشكلات روحي و رواني از روش هاي هنر درماني كه تئاتر درماني يا پسيكودرام يكي از آنهاست استفاده مي كنند. در اين پست تصميم داريم شما را با 5تا از بهترين مراكز تئاتر درماني در تهران آشنا نماييم.

تئاتر-درÙ?اÙ?Û?

تئاتر درماني براي اولين بار در سال 1921 توسط روانشناس اهل روماني بنام جاكوب لوئي مورنو ابداع و مورد استفاده قرار گرفت. تئاتر درماني كه به آن سايكودرام هم گفته مي شود روشي براي درمان تعارضات و كشمكشهاي رواني و همچنين اختلالات احساسي و عاطفي است كه در آن فرد بجاي صحبت كردن در مورد يك موضوع ، از طريق شيوه هاي نمايشي آنرا نقش بازي مي كند تا با تاثير بازي در روان تماشاگر مسئله را بازنگري كرده و براي آن مسئله راه حل مناسب را پيدا كنند.  روشهاي تئاتر درماني را در هر حيطه اي كه نياز به آشكارسازي ابعاد روانشناختي مسئله اي مطرح باشد مي توان بكار گرفت در محدودهايي مانند : تعليم و تربيت ، رواندرماني ، صنعت و ارتباطات صنعتي (درگيريهاي بين افراد شاغل در كارگاهها)، يادگيريهاي تجربي ، تئاتر درماني برنامه اي است كه مي تواند افراد را عميقاً درگير مسئله نمايد و راه‌حلهاي چند جانبه براي آن پيشنهاد دهد.

در اين قسمت ليست 5 تا از بهترين مراكز تئاتر درماني در تهران را مشاهده مي كنيد:

ادامه متن را در لينك زير ببينيد:

5 تا از بهترين مراكز تئاتر درماني در تهران كدامند؟

 

ادامهـ مطلبـ
| ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۰:۱۶ | ياشار
،

دانلود رايگان ۳ نرم افزار برتر آموزش الفباي انگليسي به كودكان ۱تا ۶ ساله

در ادامه معرفي نرم افزارهاي آموزشي كودكان، در اين مقاله بيش از 3 نرم افزار عالي كامپيوتر و اندرويد براي آموزش الفباي انگليسي به كودكان 1 تا 5 ساله را به شما معرفي ميكنيم كه اميدواريم كودك شما از آنها لذت ببرد و بياموزد. 

بخش اول- نرم افزارهاي گوشي موبايل

1- برنامه  آموزش حروف الفباي انگليسي به كودكان

english alph

يك برنامه عالي براي آموزش الفبا به كودكان منتها غير رايگان! ‏‏در اين برنامه، حروف الفباي انگليسي به همراه مثال هاي متعدد انيميشني به روشي كاملا شاد و جذاب به كودكان آموزش داده شده است. براي يادگيري بهتر لغات، از مثال هاي موزيكال و آهنگين نيز در برنامه استفاده شده است. ‏چند بخش از اين برنامه رايگان بوده و مابقي پس از پرداخت درون برنامه اي مايكت، از روي سرورهاي تيناسافت قابل مشاهده و دانلود مي باشند.

جهت آشنايي با ساير برنامه ها و دانلود آنها بر روي لينك زير كليك كنيد:

دانلود رايگان 3 نرم افزار برتر آموزش الفباي انگليسي كودكان

 

ادامهـ مطلبـ
| ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۴:۲۵:۰۹ | ياشار
،

۳ تا از بهترين نرم افزارهاي آموزش زبان انگليسي كودكان براي كامپيوتر

در اين مطلب 3 تا از بهترين خودآموزهاي آموزش زبان انگليسي به كودكان نسخه كامپيوتر و دي وي دي پليرهاي خانگي را به شما معرفي مي كنيم تا خيلي راحت و اصولي كودكانتان شروع به يادگيري زبان انگليسي كنند.

دقت كنيد كه براي يادگيري كافي است زماني كه كودك شما در خانه است، اين دي وي دي ها را روي كامپيوتر يا تلويزيون خود پخش كنيد. حتي اگر كودك به صفحه تلويزيون هم نگاه نكند بطور ناخودآگاه شروع به يادگيري انگليسي مي كند. هر درس را مي توانيد ده ها بار براي كودك پخش كنيد تا آن را حفظ كند.

1- پرفروشترين نرم افزار آموزش زبان براي كودكان (Magic English)

magic-english

پرفروشترين محصول آموزش زبان براي كودكان آموزش زبان براي كودكان در قالب تفريح آموزش بدون نياز به توضيح و استاد قابليت اجرا برروي انواع dvd player و كامپيوتر به همراه فلش كارت آموزش كلمه به كلمه به همراه تكرار كلمات همراه با آموزش نگارش لغات آموزش زبان انگليسي به سبك مجيك انگليش براي كودكان يكي از بهترين شيوه هاي آموزش زبان انگليسي است كه در حال حاضر در اكثر سايتهاي دنيا جزء پرفروشترين ها است.

 جهت آشنايي با موارد بيشتر لينك زير را در مرورگر خود باز نماييد:

3 تا از بهترين نرم افزارهاي آموزش زبان انگليسي كودكان

 

ادامهـ مطلبـ
| ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۴:۲۴:۴۱ | ياشار
،

دانلود رايگان ۳ نرم افزار برتر آموزش الفباي فارسي به كودكان ۱تا ۵ ساله

در ادامه معرفي نرم افزارهاي آموزشي كودكان، در اين مقاله بيش از 3 نرم افزار عالي كامپيوتر و اندرويد براي آموزش الفباي فارسي به كودكان 1 تا 5 ساله را به شما معرفي ميكنيم كه اميدواريم كودك شما از آنها لذت ببرد و بياموزد. 

بخش اول- نرم افزارهاي گوشي موبايل

1- برنامه اندرويد بچه ها الفبا حروف پيش و اول دبستان

برنامه آموزش الفباي فارسي كودكان 1

يك برنامه اندرويد عالي براي آموزش موزيكال الفبا به كودكان شما! مي خواهيد فرزندتان را سرگرم كنيد؟ دوست داريد همراه با بازي، خواندن و نوشتن الفباي فارسي هم ياد بگيرد ؟ دوست داريد بنيه علمي قوي براي كودكتان بسازيد تا در دروس مدرسه موفق باشد؟ اگر پاسخ شما مثبت است ادامه مطلب را بخوانيد.
نرم افزار آموزشي “بچه ها الفبا!” توسط گروه نرم افزاري آرميك متشكل از افرادي جوان و پرانگيزه در زمينه هاي برنامه نويسي ، گرافيك ، ساخت انيميشن و دوبلاژ در استان گيلان ساخته شده است و هدف آن آموزش الفباي فارسي به صورت جامع در قالب انيميشن و بازي و سرگرمي به صورت تعاملي با كودك و همچنين تمرين هاي مختلف جهت كسب مهارت بيشتر كودكان سنين 4 تا 8 سال(مهدكودك – آمادگي – پيش دبستاني – دبستان) مي باشد.

ادامه متن را با كليك بر روي لينك زير بخوانيد:

دانلود رايگان 3 نرم افزار برتر آموزش الفباي فارسي به كودكان 1تا 5 ساله

 

ادامهـ مطلبـ
| ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۴:۲۴:۰۴ | ياشار
،

آيا افسردگي ارثي است و اگر درمان نشود چه اتفاقي مي افتد؟

افسردگي در افراد مختلف ممكن است دلايل مختلفي دارشته باشد اما تقريباٌ در همه افراد به يك شكل بروز مي كند آن هم منزوي شدن ، احساس نااميدي و ناراحتي و پرخاشگري است. در اين پست مي خواهيم در مورد اينكه آيا بيماري افسردگي ارثي است يا نه اطلاعاتي را در اختيارتان قرار دهيم و همچنين پيامدهاي عدم درمان آنرا به شما بيان خواهيم كرد.

حتماً شما نيز تاكنون به اين نكته پي برده ايد كه آمار افراد افسرده در كشور در حال افزايش است و يك روند صعودي را طي مي كند و اين موضوع واقعاً نگران كننده است. اين بيماري به حدي شايع شده كه در آمريكا برخي آنرا سرما خوردگي رواني مي نامند. اين بيماري كه نوعي اختلال رواني محسوب مي شود بايد به موقع تشخيص و درمان شود تا از بروز مشكلات جدي در فرد جلوگيري شود. در ادامه با تأتير وراثت بر زندگي فرد و هم جنين عواقب بي توجهي به اين بيماري آشنا مي شويد.

تأثير وراثت در بيماري افسردگي:

افسردگي2

جواب ما در پاسخ به اين سؤال كه آيا بيماري افسردگي ارثي است يا نه ؟ مثبت است. يك مطالعه جديد نشان مي دهد افرادي كه پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگشان از افسردگي رنج مي بردند خيلي بيشتر از ديگران در معرض خطر ابتلا به اين بيماري هستند. اين پژوهش نشان داده كه اگر يكي از پدربزرگ و مادر بزرگ يا پدر و مادر هر شخصي دچار افسردگي بوده است، احتمال ابتلا به اين اختلال سه برابر است.
يك پژوهشگر در زمينه سلامت مغزي تاكيد مي كند افسردگي هيچگاه اجتناب ناپذير نبوده است حتي در افرادي كه خانواده هايي با سابقه اين بيماري دارند. افراد بايد نسبت به سوابق خانوادگي خود آگاه باشند و به محض احساس علائم، براي دريافت كمك تا زماني كه افسردگي پيشرفت نكرده، اقدام كنند.

توضيحات بيشتر را با كليك بر روي لينك زير بخوانيد:

آيا افسردگي ارثي است و اگر درمان نشود چه اتفاقي مي افتد؟

 

ادامهـ مطلبـ
| ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۴:۲۳:۲۴ | ياشار
،

آموزش ۵ تا از بهترين بازيهاي گروهي كودكان زير ۹ سال +فيلم

بازي هاي گروهي براي كودكان مزيت هاي فراواني دارند و باعث افزايش اعتماد به نفس و تقويت روابط اجتماعي و همچنين باعث شادي و آرامش آنها مي گردند. در اين پست مي خواهيم 5 تا از بهترين بازيهاي گروهي كودكان زير 9 سال را به همراه فيلم براي شما والدين گرامي آموزش دهيم تا شما نيز با آموزش به كودك عزيزتان شاهد هيجان و سرگرمي و شادي آنها باشيد.

مقدمه:

كودكان علاقه زيادي به انجام بازي هاي گروهي با هم سن و سالان و مخصوصاً با دوستان خود را دارند. بازي هاي گروهي در رشد شخصيتي و رواني و عاطفي و همچنين رشد جسماني بچه ها تأثير مثبتي مي گذارند. كودكان در 5- 4 سالگي، دوست دارند از لحاظ فيزيكي به چالش كشيده شوند و با ديگران رقابت كنند. شما مي‌توانيد با آموزش بازي هاي گروهي مهارت هاي انها را بالا ببريد. در ادامه با برخي از بهترين بازي هاي گروهي براي كودكان از يك سالگي تا 9 سالگي آشنا مي شويد.

1- كوچولو كجاست؟
2- ساختن يك كلاژ (تكه چسباني)
3- بازي گروهي حدس زدني
4 – بازي گروهي نمايش خلاق:
5- بازي گروهي نمايش تئاتر:

تئاتر

براي آموزش اين بازي ها لينك زير را در مرورگر خود باز نماييد:

آموزش 5 تا از بهترين بازيهاي گروهي كودكان زير 9 سال

ادامهـ مطلبـ
| ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۵:۰۷:۴۵ | ياشار
،

نحوه پخت يك سوپ عالي و بسيار مقوي براي درمان سرماخوردگي كودكان

كودكان به علت اينكه سيستم ايمني شان هنوز به طور كامل مقاوم نشده مرتباً دچار سرماخوردگي ميشوند و اين موضوع باعث نگراني والدين مي شود. در اين مطلب قصد داريم نحوه پخت يك سوپ عالي و بسيار مقوي براي درمان سرماخوردگي كودكان را به شما آموزش دهيم. پس اگر تصميم داريد يك سوپ خوشمزه و مقوي براي كودك دلبندتان آماده كنيد اين مطلب را تا انتها مطالعه نماييد.

در اين قسمت طرز تهيه يك نمونه سوپ كه براي درمان سرماخوردگي كودكان مناسب مي باشد را خواهيد آموخت. با مطالعه جدول زير ميبينيد كه مواد اوليه براي درست كردن اين سوپ چه چيزهايي هستند پس ابتدا مواد اوليه را آماده كنيد.

طرز تهيه:

براي درمان سرما خوردگي بهتر است تمام مواد داخل آب پخته شوند. به اين صورت كه بعد از اينكه نيم ساعت مرغ را آب پز كرديد مواد را داخل ظرف مورد نظر براي طبخ سوپ بريزيد و همه را با هم طبخ كنيد. مي توانيد اين سوپ را در يك يا دو وعده در طول روز به كودكتان بدهيد تا سرماخوردگي وي هرچه زود تر درمان شود.

سوپ-سرماخوردگي1

ادامه متن را با كليك بر روي لينك زير بخوانيد:

نحوه پخت يك سوپ مقوي براي درمان سرماخوردگي كودكان

 

ادامهـ مطلبـ
| ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۵:۰۷:۱۷ | ياشار
،

دانلود ۳ تا از بهترين دعاهاي قرآني براي افزايش شير مادر

تغذيه نوزادان تأثير مستقيمي در سلامتي و رشد آنها دارد و اگر نوزادان شير كافي دريافت نكنند، سلامتي آنها به خطر مي افتد و بي قراري مي كنند. در اين پست 3 تا از بهترين دعاهاي قرآني براي افزايش شير مادران را براي شما تهيه كرده ايم كه در اختيارتان مي گذاريم.

والدين همواره به سلامتي و تغذيه نوزادان اهميت مي دهند. در روزهاي اوليه پس از تولد نوزاد به دلايل متعددي ممكن است شير مادر كم باشد و نتواند نياز غذايي نوزاد را برطرف نمايد . همانطور كه شير مادر بهترين غذا براي نوزاد و رشد او ميباشد كمبود آن هم مي تواند زمينه ساز مشكلات جدي گردد. از اينرو خواندن برخي از دعاها و آيات قرآني سفارش شده است كه ما در ادامه 3 تا از مهم ترين آنها را گردآوري نموده و در اختيار شما قرار مي دهيم.

كليپي در مورد افزايش شير مادر (دكتر ضيايي در شبكه ولايت)

نوزاد1

وضو گرفتن و خواندن سوره قدر:

همچنين طبق گفته كارشناسان ، بدن دائما در حال توليد انرژي است و تمام اجزاي بدن داراي انرژي است كه به هنگام گرفتن وضو ارتباط با انرژي ها زائد دور مي‌شود كه در دين اسلام نيز توصيه شده به هنگام شير دادن به كودك وضو گرفته و روبه قبله بنشينيد و انرژي هاي مثبت را افزايش داده كه برج مغناطيسي بدن است، سوره قدر را بخوانيد و ذكر بگوييد چرا كه در علاوه بر ثواب موجب عالميت كودك مي‌شود.

دانلود 3 تا از بهترين دعاهاي قرآني براي افزايش شير مادر

 

ادامهـ مطلبـ
| ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۵:۰۶:۳۸ | ياشار
،

اطلاعات بسيار مهم و جديد درباره دندان درآوردن نوزاد، علايم و عوارض

برخلاف تصور خيلي از والدين، دندان در آوردن نوزادان با درد همراه نيست و فقط با خارش لثه همراه است. در اينگونه مواقع كودك سعي مي كند تا هر جسمي را داخل دهانشان كنند و آن را گاز بگيرند تا مقداري از بي قراري خود را كم كنند. در اين پست تصميم داريم اطلاعات بسيار مهم و جديد درباره دندان درآوردن نوزادان را به همراه علايم و عوارضش در اختيار شما قرار دهيم.

علائم و عوارض رشد دندانهاي نوزادان:

دندان-نوزاد2

از نشانه هاي دندان در كودكان اين است كه دستش را داخل دهانش مي‌كند، اشتهايش كم مي شود و آب دهان از گوشه و كنار لبش بيرون مي‌ريزد و دوست دارد اجسام مختلف را گاز بگيرد و بخورد. دندان در آوردن با ناراحتي لثه و فك همراه است دندان در زير سطح بافت لثه حركت مي كند اين منطقه ممكن است كمي قرمز و متورم به نظر برسد گاهي اوقات يك منطقه پر از مايع شبيه به يك “تاول خون” ممكن است بر روي دندان در حال درآمدن ديده شود برخي از دندان ها ممكن است زماني كه در حال در آمدن هستند حساس تر از ديگران باشند دندان آسياب ممكن است به علت سطح بزرگتر خود سبب ناراحتي بيشتر شود. علائمي كه با دندان درآوردن رخ مي دهد عبارتند از:

  1. قرمز و متورم شدن لثه در محل دندان
  2. بهانه گيري هاي بي مورد نوزادان
  3. سرازير شدن آب دهان
  4.  دست به دهان آوردن
  5. خودداري از خوردن مواد غذايي به دليل درد در منطقه لثه
  6. بي قراري كردن بيش از حد و يا كاهش خواب به علت ناراحتي لثه در اكثر نوزادان
  7. بثورات خفيف در اطراف دهان به علت سوزش پوست در اثر سرازير شدن آب دهان
  8.  مالش گونه يا منطقه گوش به عنوان يك نتيجه از درد در طول درآمدن دندان آسياب
  9. افزايش خفيف درجه حرارت بدن (كمتر از 101 درجه فارنهايت) يا 38?3 درجه سانتيگراد در بعضي نوزادان
  10. و …

ادامه متن را با كليك بر روي لينك زيربخوانيد:

اطلاعات بسيار مهم و جديد درباره دندان درآوردن نوزاد، علايم و عوارض

 

ادامهـ مطلبـ
| ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۵:۰۵:۵۰ | ياشار
،

جستجوگر


درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 5
بازديد ديروز : 26
بازديد كل : 157

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان