تربيت كودك

تربيت كودك

تربيت كودكTel:88-0000-0000

علت بالا آوردن نوزاد و جديدترين روش درمان سريع آن چيست؟

بالا آوردن در بين نوزادان امري طبيعي است و يكي از مشكلات شايع بين بيشتر نوزادان بعد از شير خوردن است. در اين پست تصميم داريم تا علت بالا آوردن نوزاد و جديدترين روش درمان سريع آن را براي شما توضيح دهيم.

دلايل بالا آوردن و استفراغ نوزاد

اگر كودك شما بجز بالا آوردن شير، حال بدتري دارد و چيزهاي ديگر هم بالا مي آورد، دلايل اصلي آن مي تواند يكي از موارد زير باشد:

آنفولانزاي معده: اين بيماري با آنفولانزاي معمولي متفاوت است و ممكن است دليل بالا آوردن نوزاد شما باشد. عمده دليل آن هم ويروس ها يا باكتري ها هستند و از نشانه هاي اصلي آن، بالا آوردن همراه با تب كردن است.

آلرژي به غذا: گاهي حساسيت به يك غذاي خاص موجب بالا آوردن در نوزادان مي شود. بخصوص در مورد، بادام زميني، بادام و گردو و پسته، تخم مرغ، شير و سويا.

مسموميت غذايي: يكي از دلايل ديگر در بالا آوردن نوزاد است. ممكن است غذايي را خوب نپخته باشيد يا اينكه در شرايط خوبي مواد غذايي را نگهداري نكرده باشيد و به نوزاد داده ايد.

انسداد روده: اين موضوع هم يكي از دلايل كمتر شايع است. از نشانه هاي اين مورد اين است كه كمي بعد از غذا خوردن، بالا آوردن نوزاد هم شروع مي شود.

صدمه ديدن موقع بازي: گاهي صدمه موقع بازي كردن يا زمين خوردن مي تواند عامل مشكلاتي براي نوزاد شود.

مصرف برخي داروها: داروهايي مثل كدئين، اريترومايسين، داروهاي آسم، آهن مصرفي كودك، استامينوفن و ايبوبروفن خيلي زود مي توانند سبب بالا آوردن نوزاد شوند.

توصيه هايي به مادران:

ادامه متن را با مراجعه به لينك اصلي زير بخوانيد:

علت بالا آوردن نوزاد و جديدترين روش درمان سريع آن چيست؟

ادامهـ مطلبـ
| ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۲:۱۶:۵۶ | ياشار
،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

جستجوگر


درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 9
بازديد ديروز : 26
بازديد كل : 161

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان